RESTful (7.x-2.16) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: file
sq: skedar

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sq: Gabim në ngarkim. E pamundur lëvizja e skedarit  të ngarkuar %file në destinimin %destination.

en: Page cache
sq: Cache e faqes
