RESTful (7.x-2.17) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: file
he: קובץ

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
he: שגיאת העלאה. לא ניתן להזיז את הקובץ %file שהועלה ליעד %destination.

en: Page cache
he: מטמון דפים

en: For this query an entity type must be specified.
he: חובה לציין סוג ישות עבור שאילתה זו.

en: Entity %entity has no base table.
he: לישות %entity אין טבלת בסיס.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
he: לא ידוע כיצד לסדר @key עבור @entity_type
