RESTful (7.x-2.17) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: file
nl: bestand

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
nl: Upload fout. Het geüploade bestand %file kon niet naar %destination worden verplaatst.

en: Page cache
nl: Pagina-cache

en: For this query an entity type must be specified.
nl: Voor deze query moet een entiteitstype worden gespecificeerd.

en: Entity %entity has no base table.
nl: Voor entiteit %entity ontbreekt de basis-tabel.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
nl: Onbekend hoe te sorteren op @key voor @entity_type
