RESTful (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: file
da: fil

en: Advanced
da: Avanceret

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
da: Fejl ved upload. Kunne ikke flytte den uploadede fil %file til %destination.

en: Expiration time
da: Udløbstid

en: File upload
da: Fil upload

en: Page cache
da: Sidecache

en: For this query an entity type must be specified.
da: Der skal angives en entitetstype til denne forespørgsel.

en: Entity %entity has no base table.
da: Entiteten %entity har ingen basistabel.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
da: Ved ikke hvordan der skal sorteres på @key for @entity_type
