RESTful (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: file
gl: ficheiro

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Cache
gl: Caché

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
gl: Error ao subir. Non se pode mover o arquivo subido %file ao destino %destination.

en: Page cache
gl: Caché de páxina

en: For this query an entity type must be specified.
gl: Debe especificarse un tipo de entidade para esta consulta.

en: Entity %entity has no base table.
gl: A entidade %entity non ten táboa de base.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
gl: Non se sabe cómo ordear @key en @entity_type
