RESTful (7.x-2.6) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: file
fi: tiedosto

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fi: Virhe siirrettäessä tiedostoa palvelimelle. Tiedostoa %file ei voitu siirtää hakemistoon %destination.

en: Expiration time
fi: Vanhenemisaika

en: File upload
fi: Tiedoston lataus

en: Page cache
fi: Sivuvälimuisti

en: For this query an entity type must be specified.
fi: Entiteetin tyyppi on määritettävä tämäntyyppiselle kyselylle.

en: Entity %entity has no base table.
fi: Entiteetillä @entity ei ole perustaulua.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
fi: Lajittelu @key avaimen mukaan @entity_type:llä epäonnistui

en: Token Authentication
fi: Merkkiautentikointi
