Restore (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Download
af: Laai af

en: Settings
af: Verstellings

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Back
af: Terug

en: Help
af: Hulp

en: Unknown
af: Onbekend

en: Selected
af: Geselekteer

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Path alias
af: Pad alias

en: Permissions
af: Regte

en: Blocks
af: Blokke
