Restore (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Download
bg: Свали

en: Settings
bg: Настройки

en: Export
bg: Експорт

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Back
bg: Назад

en: Help
bg: Справка

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Selected
bg: Избрано

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Details
bg: Детайли

en: General
bg: Общи

en: here
bg: Тук

en: Path alias
bg: Обновяване на псевдоним

en: Match
bg: Съвпадение

en: Permissions
bg: Права

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта

en: Restore
bg: Възстанови

en: Image styles
bg: Размери на изображения
