Restore (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Help
bn: সহায়তা

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Module
bn: মডিউল

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: General
bn: সাধারণ

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
