Restore (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Settings
bs: Postavke

en: Export
bs: Izvezi

en: Help
bs: Pomoć

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Date format
bs: Format datuma

en: Selected
bs: Odabrano

en: Roles
bs: Uloge

en: Fields
bs: Polja

en: Details
bs: Detalji

en: Path alias
bs: Pseudonim putanje

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Blocks
bs: Blokovi
