Restore (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Export
cy: Allfudo

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Help
cy: Cymorth

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Selected
cy: Wedi ei ddewis

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Details
cy: Manylion

en: General
cy: Cyffredinol

en: Path alias
cy: Llwybr arallenw

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Blocks
cy: Blociau

en: Menus
cy: Dewislenni
