Restore (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
