Restore (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Download
el: Λήψη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Export
el: Εξαγωγή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Help
el: Βοήθεια

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Module
el: Μονάδα

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Fields
el: Πεδία

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: General
el: Γενικά

en: here
el: εδώ

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Path alias
el: Ψευδώνυμο διαδρομής

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Permissions
el: Άδειες

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Menus
el: Μενού

en: Menu links
el: Σύνδεσμοι των μενού

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων
