Restore (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Settings
et: Seaded

en: Export
et: Ekspordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Module
et: Moodul

en: Selected
et: Valitud

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Fields
et: Väljad

en: Details
et: Üksikasjad

en: General
et: Üldine

en: here
et: siin

en: Rules
et: Reeglid

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Features
et: Omadused

en: Path alias
et: Aadressi alias

en: Permissions
et: Õigused

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Variables
et: Muutujad

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Restore
et: Taastamine

en: Menu links
et: Menüülingid

en: Image styles
et: Pildistiilid
