Restore (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Help
ht: Èd

en: Filter
ht: Filtre
