Restore (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Selected
hy: ընտրված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ
