Restore (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Action
is: Aðgerð

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Download
is: Hala niður

en: Settings
is: Stillingar

en: Export
is: Flytja út

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Help
is: Hjálp

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Module
is: Eining

en: Selected
is: Valið

en: Roles
is: Hlutverk

en: Filter
is: Sía

en: Fields
is: Svæði

en: Details
is: Nánar

en: General
is: Almennt

en: Rules
is: Reglur

en: Undefined
is: Óskilgreint

en: Permissions
is: Réttindi

en: Blocks
is: Blokkir

en: Menus
is: Valmyndir
