Restore (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Download
kk: Жүктеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Export
kk: Экспорт

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Selected
kk: Тандалған

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер

en: Details
kk: Мәліметтер

en: General
kk: Басты

en: Path alias
kk: Жол бүркеніш аты

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер
