Restore (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Download
km: ទាញយក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Export
km: នាំចេញ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: General
km: ទូទៅ​

en: Path alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ​របស់​​ផ្លូវ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
