Restore (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Download
ku: داگرتن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: General
ku: گشتی

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە
