Restore (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Remove
mk: Одстрани

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Roles
mk: Улоги

en: Details
mk: Детали

en: Blocks
mk: Блокови

en: Menus
mk: Менија
