Restore (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Download
nn: Last ned

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Export
nn: Eksporter

en: Back
nn: Attende

en: Help
nn: Hjelp

en: Date format
nn: Datoformat

en: Selected
nn: Valgt

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Fields
nn: Felt

en: Details
nn: Detaljar

en: here
nn: her

en: Path alias
nn: Sti-alias

en: Match
nn: Samsvar

en: Permissions
nn: Rettar

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Menus
nn: Menyar
