Restore (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Download
os: Рахæсс

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Export
os: Экспорт

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
