Restore (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
