Restore (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Settings
ps: امستنې

en: Export
ps: بهرول

en: Help
ps: مرسته

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Selected
ps: غوره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Details
ps: سپړنې

en: General
ps: ټوليز

en: Permissions
ps: اجازې

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Menus
ps: غورنۍ
