Restore (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Download
ro: Descarcă

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Back
ro: Înapoi

en: Help
ro: Ajutor

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Date format
ro: Format dată

en: Module
ro: Modul

en: Selected
ro: Selectat

en: Roles
ro: Roluri

en: Filter
ro: Filtru

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Details
ro: Detalii

en: here
ro: aici

en: Rules
ro: Reguli

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: Features
ro: Caracteristici

en: Path alias
ro: Alias cale

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Installed
ro: Instalat

en: Variables
ro: Variabile

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Menus
ro: Meniuri

en: Restore
ro: Restaurează

en: Generate
ro: Generează

en: Menu links
ro: Link-uri meniu

en: Image styles
ro: Stiluri de imagine
