Restore (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (46 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Action
ru: Действие

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Download
ru: Скачать

en: Settings
ru: Настройки

en: Export
ru: Экспортировать

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Back
ru: Назад

en: Help
ru: Справка

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Custom breadcrumbs
ru: Пользовательская строка навигации

en: Date format
ru: Формат даты

en: Module
ru: Модуль

en: Selected
ru: Выбрано

en: Roles
ru: Роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: Fields
ru: Поля

en: Details
ru: Подробности

en: General
ru: Общий

en: here
ru: здесь

en: Rules
ru: Правила

en: Undefined
ru: Неопределенный

en: Features
ru: Особенности

en: Path alias
ru: Синоним пути

en: Match
ru: Соответствует

en: Mismatch
ru: Несовпадение

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Installed
ru: Установлено

en: Variables
ru: Переменные

en: Blocks
ru: Блоки

en: Menus
ru: Меню

en: Restore
ru: Восстановить

en: Generate
ru: Создать

en: Menu links
ru: Ссылки меню

en: Overriden
ru: Переопределено

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: Uninstalled
ru: Удалено

en: Auto settings
ru: Автоматические настройки
