Restore (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Help
se: Veahkki

en: Fields
se: Giettit
