Restore (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Download
sl: Prenesi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Export
sl: Izvoz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Unknown
sl: Neznan

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Selected
sl: Izbrano

en: Roles
sl: Vloge

en: Details
sl: Podrobnosti

en: General
sl: Splošno

en: Path alias
sl: Vzdevek za pot

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji
