Restore (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Export
sq: Eksporto

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Help
sq: Ndihmë

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: Details
sq: Hollësi

en: Path alias
sq: shto alias

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Menus
sq: Menutë
