Restore (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Mismatch
ug: بىردەك ئەمەس

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Menu links
ug: تىزىملىك ئۇلانمىسى

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى
