Restore (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Export
am: ላክ

en: Help
am: እርዳታ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Selected
am: የተመረጠ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Undefined
am: ያልተገለጸ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Menus
am: ምናሌዎች
