Restore (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (37 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Download
ar: تحميل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Export
ar: تصدير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Back
ar: رجوع

en: Help
ar: المساعدة

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Module
ar: الوحدة

en: Selected
ar: محدد

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Fields
ar: الحقول

en: Details
ar: التفاصيل

en: General
ar: عام

en: here
ar: هنا

en: Undefined
ar: غير معرف

en: Features
ar: الخصائص

en: Path alias
ar: مسار بديل

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Installed
ar: مثبت

en: Variables
ar: المتغيرات

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Menus
ar: القوائم

en: Restore
ar: استرجاع

en: Image styles
ar: أنماط الصور
