Restore (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Download
az: Yüklə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Help
az: Dəstək

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Unknown
az: Naməlum

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Module
az: Modul

en: Selected
az: Seçildi

en: Roles
az: Rollar

en: Fields
az: Sahələr

en: Details
az: Detallar

en: General
az: Əsas

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Path alias
az: Yol ləqəbi

en: Permissions
az: İcazələr

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
