Restore (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Download
be: Сцягнуць

en: Settings
be: Налады

en: Export
be: Экспарт

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Back
be: Назад

en: Help
be: Дапамога

en: Unknown
be: Невядомы

en: Date format
be: Фармат даты

en: Module
be: Модуль

en: Selected
be: Выбраны

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Fields
be: Палі

en: Details
be: Падрабязна

en: General
be: Агульны

en: Rules
be: Правілы

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Features
be: Функцыі

en: Path alias
be: Шлях сіноніма

en: Match
be: Супадаць

en: Permissions
be: Правы

en: Installed
be: Усталявана

en: Blocks
be: Блокі

en: Menus
be: Меню

en: Restore
be: Аднавіць

en: Image styles
be: Стылі выяваў
