Restore (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: here
bo: འདིར།

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Path alias
bo: བརྒྱུད་ལམ་གྱི་མིང་གཞན

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
