Restore (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Settings
br: Arventennoù

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Filter
br: Sil

en: Undefined
br: Didermenet

en: Permissions
br: Aotreoù
