Restore (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Download
ca: Baixa

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Export
ca: Exporta

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Back
ca: Enrere

en: Help
ca: Ajuda

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Date format
ca: Format de la data

en: Module
ca: Mòdul

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Fields
ca: Camps

en: Details
ca: Detalls

en: here
ca: aquí

en: Rules
ca: Regles

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Path alias
ca: Àlies de camí

en: Permissions
ca: Permisos

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús

en: Restore
ca: Restaura

en: Generate
ca: Genera

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: Contents
ca: Continguts

en: Image styles
ca: Estils d'imatge
