Restore (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Download
cs: Stáhnout

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Help
cs: Nápověda

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Date format
cs: Formát data

en: Module
cs: Modul

en: Selected
cs: Vybráno

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Fields
cs: Pole

en: Details
cs: Detaily

en: General
cs: Obecné

en: here
cs: zde

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: Path alias
cs: Alias cesty

en: Match
cs: Odpovídá

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Variables
cs: Proměnné

en: Blocks
cs: Bloky

en: Menus
cs: Menu

en: Restore
cs: Obnova

en: Generate
cs: Generovat

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Image styles
cs: Styly obrázků
