Restore (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Title
da: Titel

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Action
da: Handling

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Download
da: Hent

en: Settings
da: Indstillinger

en: Export
da: Eksportér

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Help
da: Hjælp

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Unknown
da: Ukendt

en: Date format
da: Datoformat

en: Module
da: Modul

en: Selected
da: Valgt

en: Roles
da: Roller

en: Fields
da: Felter

en: Details
da: Detaljer

en: General
da: Generelt

en: here
da: her

en: Rules
da: Regler

en: Undefined
da: Udefinereret

en: Path alias
da: Sti-alias

en: Match
da: Resultat

en: Mismatch
da: Misforhold

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Installed
da: Installeret

en: Variables
da: Variable

en: Blocks
da: Blokke

en: Menus
da: Menuer

en: Restore
da: Gendan

en: Generate
da: Opret

en: Menu links
da: Menu-links

en: Overriden
da: Tilsidesat

en: Current value
da: Aktuel værdi

en: Image styles
da: Billedformater

en: Uninstalled
da: Afinstalleret

en: Conflicts
da: Konflikter
