Restore (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Export
eo: Eksportu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Selected
eo: Elektita

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Details
eo: Detaloj

en: Rules
eo: Reguloj

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: Features
eo: Ecoj

en: Path alias
eo: Vojkromnomo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Variables
eo: Variabloj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj
