Restore (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Download
fi: Lataa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Export
fi: Vie

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Help
fi: Ohje

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Module
fi: Moduuli

en: Selected
fi: Valittu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: Fields
fi: Kentät

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: here
fi: täällä

en: Rules
fi: Säännöt

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Path alias
fi: Polun alias

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Installed
fi: Asennettu

en: Variables
fi: Muuttujat

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Menus
fi: Valikot

en: Restore
fi: Palauta

en: Generate
fi: Luo

en: Menu links
fi: Valikkolinkit

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Conflicts
fi: Ristiriidat
