Restore (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (44 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Download
fr: Téléchargement

en: Settings
fr: Paramètres

en: Export
fr: Exporter

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Back
fr: Précédent

en: Help
fr: Aide

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Partial
fr: Partiel

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Custom breadcrumbs
fr: Fils d'Ariane personnalisés

en: Date format
fr: Format de date

en: Selected
fr: Sélectionné

en: Roles
fr: Rôles

en: Filter
fr: Filtrer

en: Fields
fr: Champs

en: Details
fr: Détails

en: General
fr: Général

en: here
fr: ici

en: Undefined
fr: Indéfini

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Path alias
fr: Alias de chemin

en: Match
fr: Correspondance

en: Mismatch
fr: Discordance

en: Permissions
fr: Droits

en: Installed
fr: Installé

en: Blocks
fr: Blocs

en: Redirects
fr: Redirections

en: Restore
fr: Restaurer

en: Generate
fr: Générer

en: Menu links
fr: Liens de menu

en: Contents
fr: Contenu

en: Filter formats
fr: Formats de filtre

en: Image styles
fr: Styles d'images

en: Uninstalled
fr: Non installé

en: Auto settings
fr: Paramètres automatiques

en: Unselected
fr: Désélectionné
