Restore (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Download
gl: Descargar

en: Settings
gl: Axustes

en: Export
gl: Exportar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Back
gl: Voltar

en: Help
gl: Axuda

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Custom breadcrumbs
gl: Migas de pan personalizadas

en: Date format
gl: Formato de data

en: Module
gl: Módulo

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Filter
gl: Filtro

en: Fields
gl: Campos

en: Details
gl: Detalles

en: General
gl: Xeral

en: here
gl: aquí

en: Undefined
gl: Sen definir

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Path alias
gl: Alias de ruta

en: Match
gl: Coincide

en: Permissions
gl: Permisos

en: Installed
gl: Instalado

en: Blocks
gl: Bloques

en: Menus
gl: Menús

en: Restore
gl: Restaurar

en: Generate
gl: Xerar

en: Filter formats
gl: Formatos de filtro

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe
