Restore (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Details
gu: વિગતો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Undefined
gu: અનિર્ધારિત

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ
