Restore (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Download
he: הורדה

en: Settings
he: הגדרות

en: Export
he: יצוא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Back
he: אחורה

en: Help
he: עזרה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Module
he: מודול

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Fields
he: שדות

en: Details
he: פרטים

en: General
he: כללי

en: Rules
he: כללים

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Features
he: פיצ'רים

en: Path alias
he: כינוי נתיב

en: Permissions
he: הרשאות

en: Installed
he: מותקן

en: Variables
he: משתנים

en: Blocks
he: בלוקים

en: Menus
he: תפריטים

en: Restore
he: שחזור

en: Menu links
he: קישורי תפריט

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Uninstalled
he: לא מותקן
