Restore (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Settings
hr: Postavke

en: Export
hr: Izvezi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Module
hr: Modul

en: Selected
hr: Odabrano

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Fields
hr: Polja

en: Details
hr: Detalji

en: General
hr: Općenito

en: here
hr: ovdje

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Features
hr: Značajke

en: Path alias
hr: Putanja nadimka

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Installed
hr: Instaliran

en: Variables
hr: Varijable

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici

en: Image styles
hr: Stilovi slika
