Restore (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Download
hu: Letölt

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Help
hu: Súgó

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Partial
hu: Részleges

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Custom breadcrumbs
hu: Egyedi morzsaútvonalak

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Module
hu: Modul

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Filter
hu: Szűrő

en: Fields
hu: Mezők

en: Details
hu: Részletek

en: General
hu: Általános

en: here
hu: ide

en: Rules
hu: Szabályok

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: Features
hu: Jellemzők

en: Path alias
hu: Útvonalálnév

en: Match
hu: Egyezik

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Installed
hu: Telepített

en: Variables
hu: Változók

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Menus
hu: Menük

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Menu links
hu: Menühivatkozások

en: Overriden
hu: Felülbírálva

en: Current value
hu: Jelenlegi érték

en: Contents
hu: Tartalom

en: Filter formats
hu: Szűrőformák

en: Image styles
hu: Képstílusok

en: Uninstalled
hu: Eltávolítva

en: Differences
hu: Különbségek
