Restore (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (42 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Action
ja: アクション

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Settings
ja: 設定

en: Export
ja: エクスポート

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Back
ja: 戻る

en: Help
ja: ヘルプ

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Unknown
ja: 不明

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Module
ja: モジュール

en: Selected
ja: 選択済み

en: Roles
ja: 役割

en: Filter
ja: フィルター

en: Fields
ja: フィールド

en: Details
ja: 詳細

en: General
ja: 全般

en: here
ja: こちら

en: Rules
ja: ルール

en: Undefined
ja: 未定義

en: Features
ja: フィーチャー

en: Path alias
ja: パスエイリアス

en: Match
ja: 一致

en: Mismatch
ja: 不一致

en: Permissions
ja: 権限

en: Installed
ja: インストール済み

en: Variables
ja: 変数

en: Blocks
ja: ブロック

en: Menus
ja: メニュー

en: Restore
ja: 復元

en: Generate
ja: 生成する

en: Menu links
ja: メニューリンク

en: Image styles
ja: 画像スタイル
