Restore (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Back
lt: Atgal

en: Help
lt: Pagalba

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Module
lt: Modulis

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Details
lt: Išsamiai

en: General
lt: Bendras

en: here
lt: čia

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Features
lt: Savybės

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Match
lt: Sutampa

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Filter formats
lt: Filtrų formatai

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai
